Ziemassvētku pasākumi mūsu pirmsskolā!

Pērnā gada nogalē izskanējuši un jautri pavadīti Ziemassvētku pasākumi visās iestādes grupiņās. Lai arī svētki šogad tika svinēti neierasti, bez mammas un tēta, bērniem nezuda prieka un pārsteiguma sajūta.

Kopā ar rūķiem un citiem tēliem bērni dziedāja dziesmas un gāja rotaļās. Ierobežojumu dēļ arī Ziemassvētku vecītis nevarēja būt klāt un katram bērnam pats uzdāvināt Ziemassvētku dāvanu, tomēr arī te neiztikām bez pirmssvētku brīnuma. Mūsu pirmsskolas audzēkņus Salatētis apciemoja ievērojot visus drošības noteikumus un sociālo distanci. Cik patiesa prieka un sajūsmas bija manāms bērnu acīs, kad aiz iestādes logiem viņiem ar roku māja Salatēvs. Savukārt vecākajās grupās viņš bija pacenties un atsūtījis bērniem video sveicienu, ko Ziemassvētku pasākumu laikā bērni kopā ar skolotājām skatījās ar IT palīdzību!

Lai arī svētki šoreiz pagāja nedaudz netradicionālā formā, svētku tradīcijas tika saglabātas, skanēja dziesmas un dzejoļi, dejās un rotaļās bija dzirdami bērnu smiekli un protams katrs audzēknis saņēma savu ilgi kāroto dāvanu no Ziemassvētku vecīša.

Informāciju sagatavoja vadītājas vietniece S. Kazakeviča