Akcija „Sveicam Ziemassvētkos!”

Svētku laiks ir arī prieka, dāvināšanas un brīnumu laiks. Šogad Daugavpils pilsētas 22. pirmsskolas izglītības iestāde sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Križu ciemata pensionāru padomi „Draudzība-K” sveica Ziemassvētkos Križu mikrorajona pensionārus.

Bērni pašu rokām darināja apsveikuma kartiņas no visdažādākajiem materiāliem, cepa un rotāja piparkūkas, un saiņoja tās nelielās dāvaniņās.

Plānojot apsveikumu COVID-19 epidemioloģiskās situācijas laikā zinājām, ka klātienē apsveikt pensionārus vai aicināt viņus ciemos uz svētku koncertu mums nebūs iespējas, tāpēc uzreiz izplānojām, ka savu Ziemassvētku noskaņu dāvināsim viņiem video apsveikuma formātā. Mūsu bērni ar skolotāju J. Griņeviču izveidoja animācijas filmu- apsveikumu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, ko mūsu Mikrorajona pensionāri varēja noskatīties youtube.com vietnē, izmantojot apsveikuma kartiņā pievienoto saiti. Visas dāvanas 7. janvāra pēcpusdienā tika nodotas padomes priekšsēdētājai J.Šalajai.

Kā mēdz teikt: „Labais vairo labo!” Kopīgiem spēkiem tika sagatavotas 46 dāvaniņas. Mūsu pirmsskolas audzēkņi un darbinieki sajuta milzīgu prieku un gandarījumu, iepriecinot mūsu Mikrorajona iedzīvotājus svētkos! Tā mēs audzinām bērniem ģimenes, cilvēka cieņas, līdzjūtības vērtības un tādus tikumus kā laipnība un līdzcietība. Katrs var būt prieka un svētku radītājs citam cilvēkam.

 

Linkā mūsu pirmsskolas apsveikums svētkos: https://youtu.be/s0k6DmmnsGo

 

Informāciju sagatavoja vadītājas vietniece S. Kazakeviča